O nas

VMedica - Centrum medycyny przyczynowej i komplementarnej

VMedica powstała w celu wykorzystania wiedzy i doświadczenia specjalistów w doporowadzeniu do zdrowia człowieka bez skutków ubocznych. Każda osoba jest inna i każdej należy się indywidualne podejście, dlatego pragniemy znaleźć rozwiązanie dla każdego oraz nauczyć jak żyć, aby zachować zawsze dobrą kondycję zdrowotną, fizyczną i psychiczną.

Posługujemy się najpewniejszymi metodami diagnostycznymi na świecie, dającymi nawet do 95% i więcej trafności, stosowanymi w wielu najlepszych prywatnych klinikach medycznych, głównie w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji. Są one oparte na nowoczesnych technologiach z zakresu medycyny informacyjnej, fizyki kwantowej i in. pozwaająl wykryć przyczyny schorzeń – nawet zanim pojawią się pierwsze objawy. W badaniu można sprawdzić stan zdrowia absolutnie całego organizmu. Podczas badania medodą BNR przy użyciu aparatu CLUE, EAV/ EDT, IMEDISS metodą dr. R. Volla i dodatkowo Vega testu metodą dr. H.Schimmela, otrzymujemy pełny obraz wszystkich układów i narządów (serce, wątroba, nerki, płuca,mózg, śledziona, jelita i in.); informację o kondycji układu immunologicznego czy zakwaszeniu tkanek. Diagnozujemy obecność patogenów i agresywnych obciążeń mikrobiologicznych (wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie) w organizmie, toksyn wszelkiego pochodzenia, obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych, skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, wpływające m.in. na rozwój demencji starczej i choroby Alzheimera), obecność lub braki witamin i minerałów.

Jesteśmy w stanie stwierdzić jaka jest gospodarka energetyczna organizmu, czy spożywane pokarmy są przyswajane i przetwarzane na własne potrzeby, jakie mamy niedobory, prawidłowość oddychania, możliwości regenerowania się oraz skutecznego podejmowania różnorodnych terapii (np. manualnych, pole elektromagnetyczne, akupunktura, bańki i inne).


Twoje zdrowie zaczyna się już dziś. Dowiedz się jak o nie zadbać.

Zapraszamy na konsultacje i terapie prowadzone przy użyciu nowoczesnych technologii.


Twoje zdrowie to

Geny 10%

Środowisko 72%

Pożywienie 84%

Minerały i witaminy 90%

Jeśli ktoś nie dba o siebie a jego organizm polegnie na polu walki z chorobami cywilizacyjnymi tak bardzo wdzierającymi się w nasze dzisiejsze życie, bardzo chętnie całą winą za to obarcza swoje geny. To doskonała wymówka aby uniknąć konfrontacji z prawdą - Twoje zdrowie leży w Twoich rękach, to Ty doprowadzasz do powstawania chorób, nie Twoje geny.

Nie bez przyczyny Hipokrates powiedział: "Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem". Twoje ciało jest zbudowane z pożywienia, które przyjmujesz. Zadbaj o to by Twoje komórki były właściwie odżywione. Podczas konsultacji ustawiana jest indywidualna zbilansowania dieta, która pomoże w wychodzeniu z choroby i powrocie do zdrowia. Ustawiamy dietę również dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.

Minerały odgrywają najważniejszą rolę w procesie dożywienia komórek Twojego ciała. Możesz zadbać o swój organizm poprzez dostarczenie wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy komórek. Są nimi woda, tlen, ruch, aminokwasy, 12 -15 witamin i 65 do 79 minerałów i pierwiastków śladowych. Warto wiedzieć, że to te ostatnie zawiadują w 95% wszystkimi procesami biochemicznymi zachodzącymi w komórce i muszą być dostarczone w jedynej przyswajanej formie – jonowej.

Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław