Terapeuci

Nasz zespół wykwalifikowanych terapeutów - specjalistów w swojej dziedzinie terapii - pozostaje do dyspozycji wszystkich tych, którzy gotowi są zmienić swoje życie.

Dla każdego z naszych terapeutów praca to jednocześnie ich wielka pasja życiowa. Naszym mottem jest: "wszystko to co jest dobre dla mojej rodziny i przyjaciół, dobre jest dla każdego poszukującego u nas pomocy" - to skrót myślowy, który pokazuje rodzinne nastawienie do klientów. Każdy z nas jest wzorem tego co mówi, co stosuje i co propaguje.

Beata Miłkowska

Terapeutka Szkoły BNR, bioterapeutka, terapeutka LFT- Life Field Therapy, diagnosta i terapeuta metod biorezonanso- wych, diagnosta CLUE Medical, zajmuje się ziołolecznictwem, pracą z umysłem oraz metodami releksacji.
Beata Miłkowska

Marek Marczenko

Były spotrowiec (triatlonista, kolarz), od zawsze szukał naturalnych sposobów na utrzymanie najlepszej kondycji fizycznej. Od kilku lat ściśle współpracuje z założycielem szkoły BNR - Peterem Winklerem. Terapeuta szkoły BNR, manager.
Marek Marczenko

Mieczysława Sikorska-Klimczak

Terapeutka metody czaszkowo- krzyżowej. Specjalizując się w terapii czaszkowo-krzyżowej wykorzystuję wiele innych naturalnych technik np.elementy medycyny chińskiej, polarity, theta healling, bowtech, matrycę krystaliczną, refleksologię.
Mieczysława Sikorska Klimczak

Malwina Grądziel

Specjalizuje się w biorezonansie elektrodermalnym, terapeutka szkoły BNR, diagnosta CLUE medical.
Malwina Grądziel

Dariusz Wołczyk

Terapeuta szkoły BNR. Specjalizuje się w masażu bańką chińską, konchowaniu uszu oraz technikach relaksacyjnych.
image3

Iwona Walasek

Terapeutka, prowadzi warsztaty kulinarne zdrowego odżywianaia, podpowie co można zjeść a czego unikać aby być zdrowym.
Iwona Walasek

Michał Trzebowski

Terapeuta, jego specjalności to analiza żywej kropli krwi, refleksologia stóp oraz masaże: ajurwedyjski, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi i inne.
Michał Trzebowski

Małgorzata Beata Bodzek

dyplomowany Mistrz Uzdrawiania Duchowego, naturoterapeutka, radiestetka, instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Specjalizuje się w tradycyjnych metodach leczenia m.in. bańkami ogniowymi, autorka wyjątkowej książki na temat terapii bańkami.
Małgorzata Bodzek

Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław