Lunch4life

To cykliczne konferencje, które odbywają się w centralnej Polsce w Łodzi. W 2017r. będą obecne w większych miastach na terenie całego kraju. Naszymi nadrzędnymi celami są zwiększanie świadomości dotyczącej zdrowia oraz aktywny i dynamiczny rozwój biznesu.

Człowiek jest istotą dynamiczną, ciągle poszukującą różnych rozwiązań. Aby funkcjonował prawidłowo potrzbuje mieć zapewnione zdrowie fizyczne, zdrowie emocjonalne, w którego skład wchodzą zdrowe relacje z otoczeniem oraz trzeci równie ważny element, satysfakcjonujące finanse.

Dowiedz się jaki jest termin najbliższego spotkania.

Terminy Lunch4life.


lunch4life zdrowie

Zwiększanie świadomości na temat zdrowia

Wiedza na temat zdrowia, tego czym jest i co mu zagraża, to bardzo ważny element budowania świadomości o funkcjonowaniu człowieka w przyrodzie, dlatego właśnie zapraszamy specjalistów rozmaitych dziedzin. Dostarczamy w ten sposób uczestnikom komplementarnej wiedzy na temat źródeł chorób cywilizacyjnych oraz przebiegu tych chorób, aby rozumieli jak im zapobiegać. Naszymi gośćmi są praktycy, którzy na co dzień leczą pacjentów w sposób holistyczny – naturaterapeuci, diagności, dietetycy kliniczni, świadomi trenerzy personalni oraz psychologowie zajmujący się min. radzeniem sobie ze stresem.

zeolit-krem

Dynamiczny rozwój biznesu

Poszerzanie tego obszaru, jest dla nas równie istotne jak poszerzanie świadomości dotyczącej zdrowia. Podczas spotkań Lunch4Life wszystkim zainteresowanym przedstawiamy model biznesu i szerokie perspektywy jakie przed nimi stoją. Dlatego właśnie liderzy organizacji w Polsce przedstawiają plany oraz propozycje rozwoju firmy, a w przerwach odpowiadają na pytania zainteresowanych. Aby umożliwić każdemu dostęp do rozwijania biznesu z nami zaprosiliśmy do współpracy trenerów biznesu, którzy także są gośćmi Lunch4Life – promując wiedzę na temat sprzedaży oraz szeroko pojętego biznesu.

lunch4life

Wiedza to podstawa

Aby zrozumieć działanie naszego świata, należy się przyjrzeć pewnym mechanizmom w nim rządzącym. Dlaczego firmy farmaceutyczne to te same, które produkują trucizny, nawozy sztuczne i toksyny uwalniane do środowiska, ...

lunch4life

Lunch4Life a wartości doadane

Staramy się o wartości dodane dla członków klubu Lunch4Life. To nie tylko wykłady i możliwość zapoznania się z wiedzą specjalistów, to również zniżki na zabiegi w VMedica, zniżki na szkolenia z wybitnymi specjalistami takimi jak twórcą szkoły BnR Peterem Winklerem.

Lunch4life

Dołącz do klubu Lunch4Life

Wykłady, spotkania w gronie specjalistów od zdrowia i biznesu, to wszystko dla członków klubu Lunch 4 Life.


Jakie masz marzenia...

Zdrowi ludzie mają mnóstwo marzeń: piękny dom, wspaniała rodzina, dobry samochód, dobrze płatna, satysfakcjonująca praca, miły i wyrozumiały szef lub własny szybko rozwijający się biznes.... Chorzy ludzie mają tylko jedno marzenie...

Podczas naszych spotkań budujemy świadomość naszych klubowych partnerów na wszystkich trzech poziomach funkcjonowania, tak potrzebnych do osiągnięcia równowagi.

Zdrowie fizyczne 100%

Zdrowe relacje 90%

Dobre finanse 90%


Weź udział w spotkaniu

Weź udział w naszym spotkaniu. Zobacz jak wiele przydatnych informacji na temat zdrowia możesz uzyskać u nas

Zaproś znajomych

Poinformuj swoją rodzinę, a także swoich przyjaciół i znajomych o klubie i zabierz ich na nasze spotkanie.

Przystąp do klubu

Czterokrotny udział w spotkaniach Lunch4life spowoduje, że zostaniesz członkiem klubu, będziesz miał dostęp do wielu informacji oraz upustów na udział w spotkaniach.


Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław