Diagnostyka

Diagnostyka jest pierwszym krokiem do zrozumienia tego co dzieje się z naszym organizmem. Ważne jest aby odnaleźć przyczynę choroby.

Terapie

Terapia to kluczowy moment usuwania przyczyn choroby z organizmu. Prawidłowo przeprowadzona, daje szybkie i satysfakcjonujące efekty działania.

Wspomaganie

Prawidłowa diagnostyka i właściwie prowadzona terapia powinny być uzupełnione o ważny element - wspomaganie organizmu do samoregulacji.

Centrum medycyny komplementarnej i przyczynowej

VMedica powstała w celu wykorzystania wiedzy i doświadczenia specjalistów w doporowadzeniu człowieka do zdrowia bez skutków ubocznych. Każda osoba jest inna i każdej należy się indywidualne podejście, dlatego pragniemy znaleźć rozwiązanie dla każdego oraz nauczyć jak żyć, aby zachować zawsze dobrą kondycję zdrowotną, fizyczną i psychiczną.

Posługujemy się nowoczesnymi metodami diagnostycznymi, dającymi nawet do 95% i więcej trafności, stosowanymi w wielu najlepszych prywatnych klinikach medycznych, głównie w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji. Są one oparte na nowoczesnych technologiach z zakresu medycyny informacyjnej czy fizyki kwantowej. Pozwaają wykryć przyczyny schorzeń – nawet zanim pojawią się pierwsze objawy. Jesteśmy również w stanie stwierdzić jaka jest gospodarka energetyczna organizmu oraz czy spożywane pokarmy są przyswajane i przetwarzane na własne potrzeby organizmu.

Kluczowe korzyści

VMedica to zmiana myślenia i postrzegania własnego zdrowia co ma niebagatelne znaczenie w dzisiejszym świecie pełnym zanieczyszczeń środowiska, modyfikowanej genetycznie żywności oraz toksycznych związków uwalnianych do atmosfery.

  • Diagnostyka organizmu pod kątem pasożytów, wirusów, bakterii, toksyn, obciążeń metalami ciężkimi
  • Badania kondycji organizmu medodą BNR w oparciu o aparat CLUE
  • Oszacowanie jaki poziom energii wytwarza organizm z przyjmowanego pożywienia
  • Odpowiedni dobór terapii
  • Zmiana nawyków żywieniowych w oparciu o indywidualną dietę
  • Odpowiedni dobór minerałów oraz witamin odpowiedzialnych za samoregulację organizmu

Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław