Bioterapia

 

bioterapia

To całokształt nieinwazyjnych metod oddziaływania na organizm mający na celu eliminację stanu chorobowego, oczyszczenie ze złogów, zanieczyszczeń, regenerację uszkodzonych tkanek, przywrócenie sprawności funkcjonalnej poszczególnych narządów drogą wyrównania energetyki człowieka. Składa się nań szereg elementów i metod prowadzących do przywrócenia właściwego stanu energetycznego, umożliwiającego zdrowe funkcjonowanie organizmu. Bioenergoterapia jest najstarszą metodą uzdrawiania. Techniki tego leczenia znały już najstarsze narody swiata, w tym pierwsi Chrześcijanie. Polega ona na przekazywaniu choremu energii poprzez dotyk lub działanie na odległość. Jest metodą nieinwazyjną, doskonale uzupełniającą metody konwencjonalne, cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta.Obecnie również nauka przyjmuje , że wszechświat wypełniony jest falami energetycznymi. Fale te są bardzo istotne dla wszystkich żywych istot, z Tobą włącznie . Bioterapia pozwala odblokować kanały energetyczne, a dzięki temu wzmocnić i odbudować naszą siłę życiową. Kiedy jesteśmy zdrowi energetycznie, zdrowe jest również nasze ciało fizyczne.

Każdy pacjent, niezależnie od schorzenia na początku otrzymuje podstawowy zabieg całościowy. Potem w miarę potrzeby zabiegi specyficzne. Podczas ich trwania osoba chora najczęściej odczuwa wzmożone ciepło płynące z rąk terapeutki, mrowienie w kończynach, ciężar w stopach i podudziach, senność lub pobudzenie. Po skończonym zabiegu zwykle odczucia znikają, a organizm korzystając z nagromadzonej energii zwalcza fizjologiczne nieprawidłowości. Trzeba liczyć się z faktem, że do dwóch dni po zabiegu mogą pojawić się różne niezwykłe symptomy … od wędrujących bólów zaczynając a na senności, podwyższonej ciepłocie ciała i intensywnym wydalaniu toksyn kończąc.

Czas trwania zabiegu, jak również proces zdrowienia jest zróżnicowany. Zależy m.in. od stadium choroby i predyspozycji organizmu. Leczenie bioenergoterapeutyczne nie zwalnia od wizyt u lekarza, wręcz przeciwnie , powinno się okresowo wykonywać badania kontrolne, co pozwoli na zweryfikowanie efektów kuracji. Do lekarza należy również decyzja o zmniejszaniu dawek lub zaprzestaniu przyjmowania leków.

 

Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław