LavaVitae

Podczas powstawania Ziemi przyroda zostawiła nam cenny dar – zeolit klinoptylolit. Jest to naturalny minerał o nadzwyczajnych właściwościach fizycznych, które wynikają z jego szczególnej struktury krystalicznej. Podczas erupcji gorąca magma wraz z popiołem spływając do wody uformowała rodzaj tufu wulkanicznego z zastygłej lawy o mikroporowatej strukturze nazwanej zeolitem. W zeolicie znajdują się przestrzenie i kanaliki wielkości 0,4 nanometra. W tym pociętym szczelinami fascynującym mikroświecie znajduje się krystalizacyjna woda zawierająca wymienne jony wapnia, magnezu, sodu, potasu i ponad dwa tuziny innych prehistorycznych minerałów. To właśnie tu pulsuje podstawowy składnik życia. Zamknięta w kamieniu silnie zmineralizowana ciecz reguluje i stabilizuje gospodarkę elektrolitową płynów ustrojowych. Kanaliki i rozgałęzienia wewnątrz struktury minerału posiadają dokładnie taką wielkość, jaka potrzebna jest do przyciągania i neutralizowania niepożądanych jonów amonu pochodzących z przemiany materii oraz niebezpiecznych jonów metali ciężkich pochodzących ze środowiska.

LavaVitae to certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, który zawiera specjalnie naenergetyzowany i aktywowany Zeolit Klinoptilolit. Działa detoksyzująco dzięki czemu zapobiega procesowi starzenia się naszego organizmu. Wspomagając pracę wątroby i nerek ogranicza tworzenie się wolnych rodników w układzie pokarmowym dbając o płyny ustrojowe oraz czyste jelita. Usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie z pożywienia, m.in. ołów, rtęć, arsen, aluminium, amoniak, kadm, nikiel. 95% reakcji biochemicznych w naszym organizmie kierowana jest poprzez minerały. Organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytworzyć, dlatego człowiek musi przyjmować je z pożywieniem. Codziennie potrzebujemy ich co najmniej 65. Dzięki naturalnemu procesowi zastygania lawy zeolit w LavaVitae posiada 79 minerałów w ich najbardziej oryginalnych formach, gotowych do odżywienia każdej komórki. Są to m.in. krzem, wapń, magnez, sód, potas, fosfor, a także żelazo, cynk, chrom i jod, węgiel, złoto, srebro czy platyna, która jest niezbędna w zapobieganiu i walce z nowotworami.

Dlaczego zeolit LavaVitae?

 • Detoksykacja organizmu
 • Usuwanie metali ciężkich
 • Uzupełnienie minerałów
 • Zeolit w postaci krystalicznej
 • Badany w instytucie Masaru Emoto
 • Certyfikowany produkt medyczny

 

Produkty LavaVitae

 • Zeolit detox
 • Zeolit krem
 • Chlorella
 • Boost
 • Vita intense

 


filler image

Odtruwanie

LavaVitae to odtruwanie organizmu dzięki takim produktom jak: krystaliczny zeolit detox, krem z aktywnym zeolitem oraz pochodząca z upraw ekologicznych chlorella.

Poznaj moc oczyszczania

Detoksykacja organizmu to pierwszy krok do uwolnienia organizmu z zalegających latami złogów w jelitach, metali ciężkich i toksyn ze środowiska.

Odbudowa

LavaVitae to odbudowa organizmu, a to za sprawą preparatu Boost, który podniesie energię oraz Vita intense, która uzupełni organizm w witaminy i pierwiastki śladowe.

Poczuj siłę odbudowy

Drugim krokiem powrotu do zdrowia, jest uzupełnianie witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, dzięki którym organizm powraca do homeostazy.


zeolit-detox

Wiąże toksyny już w jelitach

Każdego dnia pozostajemy pod negatywnym wpływem szkodliwych czynników ze środowiska, przyjmując niezdrowe pokarmy, wciąż się spiesząc i stresując. Często cierpimy w związku z zaburzeniami snu, układ pokarmowy szaleje, dopada nas coraz większa liczba infekcji, czujemy zmęczenie, fizyczne i psychiczne. Zapewnienie sobie dobrego zdrowia staje się coraz częściej prawdziwym wyzwaniem. Jako certyfikowany produkt medyczny LavaVitae odciąża nasz organizm i wspiera organy odtruwające neutralizując wolne rodniki zanim jeszcze zdążą zaszkodzić naszemu ciału. Tylko dzięki naszej specjalnej procedurze aktywacji LavaVitae może zapewnić swoje wyjątkowe działanie. Nasza koncepcja: Oczyszczenie organizmu i stworzenie podstaw dla zdrowia. Jednoczesne uzupełnienie niedoborów istotnych minerałów takich jak magnez i wapń. A to wszystko w jednym produkcie.

Skład: krystaliczny zeolit klinoptilolit, dolomit (wapń, magnez).

zeolit-krem

Pielęgnuje i oczyszcza skórę

Skóra to znacznie więcej niż „opakowanie”, które nas otula. Zadaniem skóry jest obrona naszego wnętrza przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr, warunki pogodowe, ciała obce, substancje szkodliwe oraz zarazki chorobotwórcze. Jeżeli skóra nie zapewnia nam tej ochrony, jesteśmy narażeni na podrażnienia. Nasz krem z zeolitem zapewnia ochronę w zgodzie z naturą – regeneruje barierę ochronną i przyczynia się do zachowania naturalnej równowagi skóry.
Aktywne substancje ZEOLIT krem to oprócz naturalnych minerałów, takich jak zeolit i klinoptylolit głównie ekstrakty i woski roślinne oraz oleje. Te surowce naturalne tworzą razem bazę dla kremów z zeolitem.

skład: zeolit LavaVitae, lawenda, wosk pszczeli, liść laurowy, rozmaryn, czarny bez, oliwa z oliwek, anyż oraz rumianek.

lava-chlorella

Odżywia tkanki, dostarcza niezbędnych składników

Chlorella zawiera więcej witaminy B12 niż wątroba wołowa, 50 razy więcej chlorofilu niż lucerna (jest najbogatszym znanym źródłem chlorofilu, stąd też jej nazwa), a także wiele rzadkich mikro i makro elementów. 60 procent jej składu stanowi białko. Około 20 procent to węglowodany, a 10 procent - tłuszcze. Białko chlorelli zawiera dziewiętnaście aminokwasów, w tym wszystkie aminokwasy niezbędne dla człowieka. Stąd też jest równorzędne z białkiem zwierzęcym, z jednym, tylko zastrzeżeniem: zawiera mniej metioniny. Ta właściwość może okazać się w niektórych przypadkach zaletą. Chlorella zawiera szczególnie dużo lizyny - aminokwasu, którego z kolei, brakuje w diecie z dużą zawartością pszenicy.
Ze względu na wysoką jakość obecnego w chlorelli białka, z powodzeniem może być stosowana jako wysokobiałkowy suplement w dietach niskokalorycznych. Chlorella zawiera ponad dwadzieścia różnych witamin i związków mineralnych, występują w niej znaczące ilości żelaza, cynku i kobaltu.

Skład: chlorella pochodząca z ekologicznych upraw.

lava-boost

Porcja naturalnej energii

Mała kapsułka o wielkiej mocy. Ci, którzy żyja pełnią życia, potrzebują energii. Gdy brak Ci sił, zatankuj trochę dobrej energii.

Dlatego stworzyliśmy BOOST. Ponieważ codziennie potrzebujemy siły i energii, aby radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie życie stawia na naszej drodze. Ale nie ma takiego wyzwania, z którym natura już by się nie rozprawiła. Mieszanka zielonej herbaty, kakao, kawy, guarany oraz grzyba kordyceps chinski sprawiają, że BOOST od LavaVitae naprawdę wzmacnia.

Skład: zielona herbata, kakao, zielona kawa, kordyceps chinski, guarana.

vita-intense

Dzienne zapotrzebowanie na witaminy

Mieszanka witalna z naturalnymi alpejskimi ziołami ze Szwajcarii. Receptura została stworzona specjalnie na potrzeby człowieka XXI wieku. Wysokojakościowa zawartość składników w VITA intense jest podstawą dla ciała i dla ducha.
Składniki tej niezwykłaej mieszanki witaminowej to: szarotka alpejska, aronia oraz aloes.
VITA intense zabezpiecza organizm w mieszankę ważnych dla życia witamin: Witamina B2, C, E oraz selen aby zabezpieczyć komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina A, B6, B12, C, D3, kwas foliowy i selen przywracają do normalnego funkcjonowania system immunologiczny. Witamina A, B2, Niacyna (B3), biotyna (B7) oraz selen dla wzmocnienia wzroku, skóry, włosów i paznokci. Witamina D3 oraz magnez dla sprawnych mięśni i mocnych kości. Witaminy B1, B2, B6, B12, C, Niacyna (B3), kwas foliowy i biotyna (B7) przywracają normalne funkcjonowanie układu nerwowego i psychiki.

Skład: szarotka alpejska, aronia, aloes.

Kup produkt

Jeśli chcesz kupić jeden z produktów LavaVitae, skorzystaj ze sklepu internetowego LavaVitae korzystając z ID swojego sponsora.

Dołącz do partnerów

Jeśli chcesz przystąpić do sieci partnerów i zarabiać w strukturze LavaVitae, przyjdź na najbliższe spotkanie w VMedica. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Obejrzyj film

Zapraszamy do obejrzenia filmów na temat LavaVitae oraz powrotu do zdrowia.

Przejdź do filmów


Twoje zdrowie jest na wyciągnięcie ręki...

to od Ciebie zależy, czy potrafisz po nie sięgnąć. Nie zaczynaj od jutra, zacznij już dziś.


Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Telefon: 71 340 09 40
Mobile: 797 771 209
Email: rejestracja@vmedica.pl
Website: www.vmedica.pl

VMedica
ul. Czajkowskiego 75 lokal 9
51-147 Wrocław